Copyright © 2024 Tüm hakları ekiphaberi.com'da saklıdır.

Haber Ekip Haberekibi.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Güncel
  4. »
  5. Çanakkale’de Masaj Salonunda Korkunç Saldırı!

Çanakkale’de Masaj Salonunda Korkunç Saldırı!

haberci haberci -
12 0

Ramazan Akarsu’nun Masaj Salonunda Korkunç Saldırısı

Çanakkale İsmetpaşa Mahallesi’ndeki bir masaj salonunda yaşanan korkunç olayda, 26 Aralık 2023’te saat 16.00 sıralarında Ramazan Akarsu, çalışan Buket Arıyel’in yüzüne kezzap atıp kaçtı.

Olayın Gelişimi ve Sonuçları

Çevredeki insanlar, Arıyel’in çığlıklarını duyarak hemen durumu 112 Acil Merkezi’ne bildirdi. Yaralı Arıyel, sağlık ekiplerinin ilk müdahalesinin ardından Çanakkale Mehmet Akif Ersoy Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri, şüpheli Akarsu’yu Ezine ilçesinde yakalayarak gözaltına aldı. Akarsu, adliyeye sevk edildikten sonra çıkarıldığı mahkemede tutuklandı.

Şüphelinin İfade ve İfadesizlikleri

Ramazan Akarsu, mahkemede, “Paniklediğim için böyle bir olay gerçekleşti” diyerek kendini savundu. Ancak, mahkeme başkanı, Akarsu’nun ifadelerinde ve önceki beyanlarında çelişkiler olduğunu belirtti. Buket Arıyel ise Akarsu’nun saldırısı sonucu ağır yaralanmış ve uzun bir tedavi sürecinden geçmişti.

Tutuklu Sanığın Geçmişi

Ramazan Akarsu’nun daha önce sosyal medyada sevdiğinin yüzüne kezzap attığı bir video paylaştığı ortaya çıktı. Olayın detayları ve tarafların ifadeleri ışığında, dava süreci devam ediyor ve Akarsu’nun tutukluluğu devam ediyor.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir