Copyright © 2024 Tüm hakları ekiphaberi.com'da saklıdır.

Haber Ekip Haberekibi.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Güncel
  4. »
  5. Çevre Bakanı Mehmet Özhaseki Pınarbaşı’nda Esnaf Ziyaretinde Bulundu

Çevre Bakanı Mehmet Özhaseki Pınarbaşı’nda Esnaf Ziyaretinde Bulundu

haberci haberci -
18 0

Özhaseki, TOKİ Sosyal Konut Projesi İncelemesi Yaptı

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Mehmet Özhaseki, Pınarbaşı ilçesinde esnaf ziyareti gerçekleştirdi. Aynı zamanda TOKİ’nin Kayaönü Mahallesi’nde yapılacak sosyal konut projesinin incelemesini de yapan Özhaseki, proje hakkında yetkililerden bilgi aldı.

Özhaseki, Cumhur İttifakı Adayı Uzunluoğlu’na Destek İsted

Özhaseki, Pınarbaşı ilçesinde 2 Haziran’da yapılacak belediye başkanlığı seçiminin yenileneceğini belirterek, Cumhur İttifakı adayı Menduh Uzunluoğlu’na destek istedi. Vatandaşların tercihlerine saygı gösterdiklerini vurgulayan Özhaseki, birlik ve çalışma önemine dikkat çekti.

CHP Dosyaları ve Kentsel Dönüşüm

Özhaseki, CHP Genel Başkan Yardımcısı Gökan Zeybek’in dosyalarıyla ilgili olarak ortak bir çözüm önerisinde bulundu. Kentsel dönüşüm konusunda da önemli adımlar atılması gerektiğini belirten Özhaseki, parti ayrımı yapmadan herkesin bu konuda bir araya gelmesi gerektiğini ifade etti.

Kayseri’ye Yapılacak Yatırımlar

Özhaseki, Kayseri için planlanan TOKİ sosyal konut projeleri hakkında bilgi verdi. Kayseri’nin bu dönemde TOKİ’den önemli ölçüde faydalanacağını belirten Özhaseki, kentsel dönüşüm çalışmalarının devam edeceğini söyledi. Özhaseki’ye ziyaretinde çeşitli siyasi isimler eşlik etti.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir