Copyright © 2024 Tüm hakları ekiphaberi.com'da saklıdır.

Haber Ekip Haberekibi.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Ekonomi
  4. »
  5. Elie Saab Bosphorus Lansmanı The Peninsula Hotel’de Gerçekleşti

Elie Saab Bosphorus Lansmanı The Peninsula Hotel’de Gerçekleşti

haberci haberci -
19 0

Elie Saab Bosphorus Projesi Tanıtıldı

Dünyaca ünlü tasarımcı Elie Saab’ın Tor Holding ve Senar İnşaat işbirliği ile geliştirdiği lüks konut projesi Elie Saab Bosphorus’un lansmanı, 2 Mayıs gecesi The Peninsula Hotel’de görkemli bir şekilde düzenlendi.

Gecenin Detayları

Elie Saab Jr., Mustafa Torun ve Nuri Gönenç’in konuşma yaptığı gecenin finalinde ünlü piyanist Fazıl Say’ın unutulmaz performansı izleyicileri büyüledi. Proje, Boğaz kıyısında yer alarak lüks villa konseptine sahip 92 özel konuttan oluşuyor.

İşbirliğinin Önemi

ELIE SAAB Grubu CEO’su Elie Saab Jr., tanıtım toplantısında yaptığı konuşmada işbirliğinin önemine vurgu yaparak, “Bu akşam, ELIE SAAB, Tor Holding ve Senar İnşaat arasındaki ortaklığın kutlamasını yapıyor ve ELIE SAAB Bosphorus’un lansmanını gerçekleştiriyoruz. İstanbul ve Türkiye’de olmaktan mutluluk duyuyor ve aramızda bulunduğunuz için teşekkür ediyoruz.” dedi.

Tor Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Torun ise ELIE SAAB markasıyla yapılan işbirliğine vurgu yaparak, “Bu gece, Tor Holding ve dinamik girişimlerimiz için bir dönüm noktasıdır.” ifadelerini kullandı.

Senar İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Nuri Gönenç ise projenin sektördeki dönüştürücü potansiyelini vurgulayarak, “ELIE SAAB ve Tor Holding ile yaptığımız işbirliği sayesinde projemizin başarılı olacağına inancımız tamdır.” şeklinde konuştu.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir