Copyright © 2024 Tüm hakları ekiphaberi.com'da saklıdır.

Haber Ekip Haberekibi.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Güncel
  4. »
  5. İletişim Başkanı Altun’dan 15 Temmuz Anma Programı Davetiyesi

İletişim Başkanı Altun’dan 15 Temmuz Anma Programı Davetiyesi

haberci haberci -
31 0

İletişim Başkanı Fahrettin Altun, 15 Temmuz Anma Programı’na Davet Etti

İletişim Başkanı Fahrettin Altun, sosyal medya hesabından yapmış olduğu paylaşımda, saat 18.00’da başlayacak olan anma programına davet etti. Altun, “Şimdi geleceğe hep birlikte yürümek için Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımlarıyla, Cumhurbaşkanlığı Külliyesinde buluşuyoruz. 15 Temmuz Demokrasi ve Millî Birlik Günü Anma Programı’na tüm halkımız davetlidir.” ifadelerini kullandı.

Anma Programı Detayları

Anma programı, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde saat 18.00’da başlayacak. Programa Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın da katılması bekleniyor. Tüm halkın davetli olduğu programda 15 Temmuz hain darbe girişimi şehitleri anılacak ve milli birlik vurgusu yapılacak.

15 Temmuz Demokrasi ve Millî Birlik Günü

15 Temmuz, Türk milletinin demokrasiye ve milli birliğe olan inancını tazelediği, darbecilere karşı gösterilen büyük direnişin simgesidir. Bu önemli gün, her yıl anma programlarıyla ve etkinliklerle hatırlanmakta ve şehitlerimiz bir kez daha anılmaktadır.

Unutmayalım ki, 15 Temmuz Demokrasi ve Millî Birlik Günü, milletimizin iradesine sahip çıkma ve birlik ruhunu pekiştirme günüdür.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir