Copyright © 2024 Tüm hakları ekiphaberi.com'da saklıdır.

Haber Ekip Haberekibi.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Yaşam
  4. »
  5. İngiltere’de Yanlış Teşhis Sonucu Kaybedilen Kardeşin Hikayesi

İngiltere’de Yanlış Teşhis Sonucu Kaybedilen Kardeşin Hikayesi

haberci haberci -
25 0

Natalie Wild, Ailesinin Başına Gelenleri Anlattı

İngiltere’de yaşayan Natalie Wild, kız kardeşinin başına gelen trajediyi basınla paylaşarak herkesi uyardı. Wild, kız kardeşine konulan yanlış teşhis sonucu COVID-19 olduğunu düşündüklerini, ancak aslında kız kardeşinin kanser olduğunu öğrendiklerini ve bu yüzden onu kaybettiklerini belirtti.

Kız Kardeşinin Kanser Olduğunu Öğrendiler

Natalie Wild, kız kardeşinin 2020 yılının nisan ayında hastalandığını ve o dönemde birçok kişinin COVID-19’a yakalandığını ancak kardeşinin durumunun farklı olduğunu anlattı. Solunum sorunu yaşayan kız kardeşinin COVID-19’a yakalandığını düşündüklerini ancak hastalığın uzun süre devam etmesi üzerine gerçeği öğrendiklerini ifade etti.

Yumurtalık Kanseri Teşhisi ve Kayıp

Leanne adındaki kız kardeşine yumurtalık kanseri teşhisi konduğunu belirten Wild, doktorların acil bir ameliyat yapacaklarını ancak kanserin yayıldığını ve durumunun ciddiyetini vurguladıklarını söyledi. Ameliyat sonrası kız kardeşinin sadece 8 gün yaşayabildiğini ve mücadelesini kaybettiğini açıkladı.

‘Semptomların COVID Sanılması Beni Kızdırdı’

Natalie Wild, kız kardeşinin hayatını kaybetmesine sebep olan yanlış teşhise ve semptomların COVID-19 olarak değerlendirilmesine tepki göstererek farkındalık oluşturmayı hedeflediğini belirtti. Wild, kardeşini kaybettikten sonra ‘Hedef Yumurtalık Kanseri’ grubuyla çalışarak insanları bilinçlendirmeye çalıştığını da ekledi.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir