Copyright © 2024 Tüm hakları ekiphaberi.com'da saklıdır.

Haber Ekip Haberekibi.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Yaşam
  4. »
  5. İstanbul Marketing Summit 2024: Kırılma Noktası Temasıyla!

İstanbul Marketing Summit 2024: Kırılma Noktası Temasıyla!

haberci haberci -
16 0

İstanbul Marketing Summit 2024’ün İlk Etkinliği Duyuruldu

İstanbul Marketing Summit, her yıl iş dünyasını, pazarlama ve iletişim profesyonellerini bir araya getiriyor. 2024’te gerçekleştireceği ilk etkinliğini duyurdu.

Kırılma Noktası Temasıyla Zorlu PSM’de

13 Mayıs günü Zorlu PSM’de “Kırılma Noktası” temasıyla gerçekleşecek etkinlik, alanında uzman isimlere ve binlerce katılımcıya ev sahipliği yapacak.

İstanbul Marketing Summit Konuşmacıları ve Programı

İstanbul Marketing Summit, yapay zekâyla birlikte yeniden tanımlanan iş dünyasını irdeleyecek, sürdürülebilirliğin etkilerini anlatacak ve yeni dönemde ortaya çıkacak pazarlama iletişimlerini aktaracak. Bu yılki ilk konuşmacılar arasında MasterChef Türkiye’nin Jüri Üyesi Şef Somer Sivrioğlu gibi isimler bulunuyor.

Global ve yerel birçok markayı sahnesine taşıyacak etkinlikte, Microsoft Türkiye, Meta Ajanslar, CarrefourSA, BCG Platinion gibi şirketlerden yöneticiler ve uzmanlar konuşmalar yapacak.

Pazarlama ve İletişim Ekosisteminden Öne Çıkan İsimler

İstanbul Marketing Summit’te ajans dünyasından isimler de konuşmacı olarak yer alacak. Hande Çeviköz Doğru, Anıl Güler, Burcu Ağma, Burak Can, Zeynep Karaman, Kerem Kanık gibi önemli isimler pazarlama dünyasının yeni trendlerine değinecek.

Sponsorlar ve Detaylar

İstanbul Marketing Summit’in sponsorları arasında Türkiye Sinai Kalkınma Bankası, Toyota, Günsan Elektrik, E-Bebek, Digital Exchange, CarrefourSA ve TAB Gıda gibi önemli markalar bulunuyor. Etkinlikle ilgili detaylara, 13 Mayıs 2024 tarihinde Zorlu PSM’de gerçekleşecek olan İstanbul Marketing Summit’in web sitesinden ulaşılabilir.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir