Copyright © 2024 Tüm hakları ekiphaberi.com'da saklıdır.

Haber Ekip Haberekibi.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Yaşam
  4. »
  5. İstanbul Marketing Summit, 2024’te “Kırılma Noktası” Temasıyla Gerçekleşecek

İstanbul Marketing Summit, 2024’te “Kırılma Noktası” Temasıyla Gerçekleşecek

haberci haberci -
15 0

İstanbul Marketing Summit, İş Dünyasını Bir Araya Getiriyor

İstanbul Marketing Summit, her yıl pazarlama ve iletişim profesyonellerini bir araya getiren önemli bir etkinliktir. Bu yılki etkinlik 13 Mayıs günü Zorlu PSM’de “Kırılma Noktası” temasıyla gerçekleşecek.

Yeniden Tanımlanan İş Dünyası ve Sürdürülebilirlik Konuları Ele Alınacak

İstanbul Marketing Summit, yapay zekâyla birlikte yeniden tanımlanan iş dünyasını irdeleyecek, sürdürülebilirliğin etkilerini anlatacak ve yeni dönemde ortaya çıkacak pazarlama iletişimlerini aktaracak.

Ünlü Şef Somer Sivrioğlu Etkinlikte Olacak

İstanbul Marketing Summit’in bu yılki konuşmacıları arasında MasterChef Türkiye jüri üyesi ve Efendy Group Kurucusu Şef Somer Sivrioğlu da yer alacak. Sivrioğlu, mutfak dünyasının markalaşma hikayesini katılımcılarla paylaşacak.

Dünyaca Ünlü Şirketlerin Yöneticileri Sahne Alacak

Etkinlikte Microsoft Türkiye Müşteri Deneyimi Genel Müdür Yardımcısı Cavit Yantaç, Meta Ajanslar ve Ekosistem Ortaklıkları Yöneticisi Serkan Tavşanoğlu, FRANK Yönetici Ortağı Nehir Yurduşen Tosun gibi önemli isimler teknoloji dünyasının geleceği hakkında konuşmalar yapacaklar.

Pazarlama ve İletişim Dünyasının Geleceği Tartışılacak

İstanbul Marketing Summit’te ajans dünyasından isimler de konuşmacı olarak yer alacak. Alaaddin Başkan Yardımcısı Hande Çeviköz Doğru, KAG Medya Spor Pazarlama Ajansı Kurucusu Anıl Güler, BBA Danışmanlık Kurucusu Burcu Ağma gibi isimler pazarlama dünyasının yeni trendlerini ele alacaklar.

İstanbul Marketing Summit’in sponsorları arasında Türkiye Sinai Kalkınma Bankası, Toyota, Alaaddin, Günsan Elektrik, E-Bebek, Digital Exchange, CarrefourSA ve TAB Gıda gibi markalar yer alıyor.

Detaylı bilgi ve etkinlik programına İstanbul Marketing Summit’in web sitesinden ulaşabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir