Copyright © 2024 Tüm hakları ekiphaberi.com'da saklıdır.

Haber Ekip Haberekibi.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Yaşam
  4. »
  5. Joe Biden, Canlı Yayın Tartışmasındaki Performansını Gerekçelendirdi

Joe Biden, Canlı Yayın Tartışmasındaki Performansını Gerekçelendirdi

haberci haberci -
14 0

Biden: Mikrofonu Kapalı Olsa Bile Trump Bağırıyordu

Başkan Joe Biden, Cumhuriyetçi rakibi Donald Trump’la gerçekleştirdiği canlı yayın tartışmasındaki performansını gerekçelendirdi. Biden, “Trump mikrofonu bile kapalıyken bağırıyordu. Bu da benim dikkatimi dağıttı” şeklinde konuştu.

Biden, İlk Televizyon Röportajını ABC News’e Verdi

Canlı yayın tartışmasının ardından Demokratlar, destekçileri ve bağışçılarının da bulunduğu birçok kişiden seçim yarışından çekilmesi yönünde çağrılar alan Biden, ilk televizyon röportajını ABC News’e verdi. Biden, münazara gecesi ne olduğunun sorulması üzerine “Çok hastaydım, kendimi çok kötü hissediyordum” dedi.

Biden: Anketlere İnanmıyorum

Biden, anketlerde geride olmasına ilişkin olarak “Ben anketlere inanmıyorum” ifadelerini kullandı. Zihinsel sağlığını ölçmek için muayeneyi kabul edip etmeyeceğine ilişkin bir soruya cevap vermekten kaçınan Biden, “Her gün yaptıklarımla ben zaten muayeneden geçiyorum” şeklinde konuştu.

Biden, seçim yarışından çekilmeyeceğini ve sadece Tanrı’nın onu çekilmeye ikna edebileceğini söyledi. Ayrıca, kendisini eleştirenlere neden eleştirdiklerini bilmediğini belirtti.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir