Copyright © 2024 Tüm hakları ekiphaberi.com'da saklıdır.

Haber Ekip Haberekibi.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Güncel
  4. »
  5. Kaybolan Kızını 32 Yıldır Arıyor: “Ömrüm Yettiği Kadar Onu Aramaya Devam Edeceğim”

Kaybolan Kızını 32 Yıldır Arıyor: “Ömrüm Yettiği Kadar Onu Aramaya Devam Edeceğim”

haberci haberci -
26 0

Van Gölü’ne Bağlı Amik Plajı’nda Kaybolan Bahar Ateş Hala Aranıyor

Kazım Ateş, 1992 yılında Van’ın Tuşba ilçesine bağlı Yeşilsu köyünde çalışmaya gittiğinde evlerinin yakınındaki Van Gölü’ne bağlı Amik Plajı’nda kaybolduğunu söylediği kızı Bahar Ateş’i 32 yıldır arıyor. Sosyal medyada kızının fotoğraflarını paylaşarak yardım isteyen Ateş, kızının kaybolmasının ardından defalarca kez yetkili kurumlara başvurduğunu belirtti.

Ömrü Boyunca Kızını Aramaya Kararlı

Kazım Ateş, 11 senedir Antalya’da yaşadığını ve kızını hatırlattığı için Van’a gitmediğini dile getirdi. Ateş, “Ömrüm yettiği kadar onu aramaya devam edeceğim” dedi. 32 yıldır kızını arayan Ateş, kızının kayboluşunu şu sözlerle anlattı:

“Van’da 1992’de benim bir kız çocuğum kayboldu. 1988 doğumlu Bahar Ateş, çok aradım bulamadım. Ben çalışmaya başka köye gitmiştim, buğday biçmeye. Arkadaşlar geldiler benim peşimden ‘senin kızın kaybolmuş’ dediler. Ben köye geldim, annesine dedim ne olmuş, dedi vallahi eline ekmek verdim yola çıkmış.”

Umutla Arama Çalışmalarını Sürdürüyor

Kazım Ateş, hala umutla kızını arama çalışmalarını sürdürdüğünü belirterek, “Nerede sokakta bir çocuk görsem, nerede bir bayan görsem hemen dikkatlice bakıyorum benim çocuklarıma benziyor mu diye. Ondan dolayı bulamadım çocuğu, halen daha arıyorum” dedi. Ateş, kızının yaşadığına inandığını ve onu bulana kadar aramaya devam edeceğini vurguladı.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir